Aktuálne počasie: Hotel Olympionik ubytovanie Melnik Aktuálne počasie: jasno
Denná tepl.: 4 °C
Nočná tepl.: -2 °C
Vietor: 23 m/s
Odporúčajte tyto stránky:

Hotel Olympionik / ubytovanie Melnik

Hotel Melnik Olympionik
 
Hotel Olympionik *** a zároveň KONGRESOVÉ a ŠPORTOVÉ CENTRUM strieborného medailistu z OH v Sydney Rudolfa Kraje sa nachádza neďaleko od centra historického mesta Melník, cca 25 km od Prahy.

Hotel Olympionik je koncipovaný ako moderné ubytovacie zariadenie s dôrazom na maximálne pohodlie a súkromie svojich hostí a ponúka služby na vysokej úrovni za veľmi prijateľné ceny. Popri oddychu a relaxácii bude pre všetkých pripravená široká ponuka športového vyžitia.

Melník hotel ubytovanie
Hotel Olympionik ponúka prvotriedne ubytovanie blízko centra mesta Melník. Vďaka svojej polohe a svojmu vybaveniu je hotel Olympionik *** ideálnym miestom pre rodinnú dovolenku, záujemcov o aktívny odpočinok (jednotlivcov i skupiny), firemnú klientelu a aj vhodným ubytovaním pre návštevníkov cestujúcich za poznávaním kultúrno-historických pamiatok mesta a okolia.

Hotel Olympionik Melník ubytovanie
Kapacitu hotela Olympionik tvorí 22 izieb - 15 dvojposteľových, 1 izba je s bezbariérovým prístupom, 2 trojlôžkové a 3 jednolôžkové izby a 2 apartmány. Na niektorých izbách možnosť prístelky. Izby sú vybavené samostatnou kúpeľňou so sprchovacím kútom a WC, manželskou posteľou alebo oddelenými lôžkami. Priestranné apartmány majú kúpeľňu s vaňou, 2x WC - z toho jedno samostatné, spálňu a obývaciu izbu, luxusné vybavenie, minibar, župany a sušič vlasov. Na všetkých izbách je plazmová TV, telefón, prípojka na internet a trezor.

Služby hotela Olympionik
Parkovisko priamo pri hoteli ZDARMA. Služba na recepcii non stop. Úschovňa horských bicyklov. Možnosť zabezpečenia programu pre voľný čas v nadväznosti na región.

Hotel Olympionik *** Vám okrem ubytovania ponúka
Reštauráciu s kaviarňou s klimatizáciou o celkovej kapacite 65 miest, otvorená každý deň. Športové centrum - multifunkčná telocvičňa s boxerským ringom, vhodná pre konanie rôznych telovýchovných aktivít, fitcentrum. 2 tenisové kurty so špeciálnym povrchom classic clay - Austrálska antuka! Vonkajšiu multifunkčnú trávnatú plochu 1 600m2 pre všetky športy! Relaxačné centrum s masážami a soláriom. Wellness centrum, saunu a whirpool. Vonkajšiu terasu s kapacitou 55 miest s možnosťou grilovania a detské ihrisko.

Kongresové centrum hotela Olympionik
Viacúčelové kongresové centrum hotela Olympionik v Melníku ponúka priestory pre rôzne akcie ako konferencie, semináre, školenia, meetingy, firemné a pracovné stretnutia, prezentačné akcie, incentívne programy apod, ďalej potom aj pre účely konania rôznych spoločenských a kultúrnych podujatí, svadieb, rodinných osláv atď.

Bezbariérové ​​a plne klimatizované konferenčné priestory s kapacitou 50 miest disponujú denným svetlom a niekoľkými druhmi umelého osvetlenia, sála je vybavená modernou audiovizuálnou technikou (projektor, plátno, dokonalé ozvučenie, flipchart, bezdrôtové mikrofóny). Pevné alebo wi-fi pripojenie na internet - zdarma v priestoroch celého hotela. Kongresové centrum ďalej ponúka zabezpečenie cateringu (coffee breaky, rauty, bankety, koktejly) i kompletné stravovanie.

Melnik Hotel Olympionik - Záhradný altán s grill barom
Vonkajšie i kryté posedenie až pre 65 osôb s obsluhou a grilovanými špecialitami ponúka občerstvenie počas športových turnajov organizovaných v bezprostrednej blízkosti altánku. V prípade záujmu je možné usporiadať tematické večery s ochutnávkou melnických vín alebo so živou hudbou. Ideálne prostredie a profesionálne služby hotela ponúkajú dokonalé zázemie pre svadby i rodinné a narodeninové oslavy. V hoteli Olympionik pre Vás zabezpečí kompletný svadobný servis od obradu až po svadobné menu, splní všetky Vaše želania!

Hotel Olympionik ubytovanie na Melníku okolie
Melnik je známy predovšetkým svojou históriou, vinárskou tradíciou a malebným okolím Kokorínska a Máchova kraja.
 
Hotel Melnik Olympionik - Služba na recepcii je 24 hodínHotel Melnik Olympionik - Malé zvieratka (psi) majú vstup do hotelu dovolenýHotel Melnik Olympionik - možnosť pripojenia na internetHotel Melnik Olympionik - k dispozícii letná terasaHotel Melnik Olympionik - k dispozícii kavareňHotel Melnik Olympionik - Pri hotely je vlastné parkoviskoHotel Melnik Olympionik - hotel má reštauráciuHotel Melnik Olympionik - hotel má vináreňHotel Melnik Olympionik - akceptuje creditné karty Eurocard/MastercardHotel Melnik Olympionik - akceptuje creditné karty VISAHotel Melnik Olympionik - akceptuje creditné karty JCBHotel Melnik Olympionik - akceptuje creditné karty Diners Club InternationalHotel Melnik Olympionik - tenis - v blízkosti hotelaHotel Melnik Olympionik - Izby s vlastnou kúpelkouHotel Melnik Olympionik - Izby s vlastnou toaletouHotel Melnik Olympionik - v izbach je telefonHotel Melnik Olympionik - Iybz sú vybavené televízorom